NAŠE SLUŽBY

Konzultace

Víme, že kupovat paruku přes e-shop nemusí být vždy ideální. Proto pro Vás máme možnost osobní konzultace v naší prodejně v Praze 5, kde si budete moct paruku vyzkoušet a vybrat. Můžete si tak osobně vybrat a vyzkoušet paruku, která sedne právě Vám. Rádi Vám se vším poradíme.
Konzultace je zdarma! 

Pro objednání na konzultaci klikněte prosím TADY!

  

Střih a úprava

V naší nabídce je také možnost střihu paruk, kdy Vám podle Vašeho požadavku zastřihneme paruku tak, aby Nobleska vypadala co nejkrásněji a Vy jste se v ní cítili co nejlépe. Upravíme Vám i dle přání i pěšinku pro co největší přirozenost. Službu neprovádíme na počkání.

Cena střihu a úpravy je jednotná - 500 Kč.

 
Pronájem paruk 

Nabízíme k zapůjčení širokou nabídku syntetických paruk. V případě zájmu o pronájem paruky nás prosím kontaktujte na email: nobleshair@gmail.com

Cena za pronájem paruky na jeden den je 500 kč

Vratná záloha je 1 000 kč.

PLATBA POUZE HOTOVĚ NA PRODEJNĚ!

Pokud bude vše v pořádku, bude Vám ihned záloha vrácena v plné výši zpět v hotovosti !

PENÁLE - za pozdní vrácení paruk bude účtována částka odpovídající počtu vypůjčených dnů navíc, a to za každý následující den 50 Kč k původní ceně půjčovného. 


Profesionální mytí, výživa a obnovení

Potřebuje Vaše paruka oživit, obnovit a dodat profesionální péči? Dopřejte ji obnovu, mytí a výživu u nás. Umyjeme Vaší Noblesku profesionální kosmetikou určenou pro paruky.

Cena je 600 Kč.

 

Lepení a styling

Pokud si nevíte rady a potřebujete si vzít Noblesku na akci anebo nechcete nic nechat náhodě? Nabízíme službu lepení a stylingu paruky, kdy Vám vlasy upravíme tak, aby Vám šla snadno nasadit čepička a poté paruku profesionálně nalepíme a upravíme dle Vašeho přání. Samozřejmostí je osobní konzultace.

Cena lepení a stylingu je 500 Kč.

 

Paruky na míru

Jsme nesmírně rádi, že Vám můžeme nabídnout paruky z pravých vlasů na míru. Aktuálně je pro Vás testujeme, aby byly paruky vysoce kvalitní a určené pro běžné nošení. Paruky na míru jsou full a díky tomu, si můžete tvořit libovolné účesy a paruka tak vypadala co nejpřirozeněji. Pro více informací nás kontaktujte.

 

Poukázky a spolupráce s pojišťovnami

 Příspěvky na paruku od pojišťoven se pohybují mezi 1 000 – 3 000 Kč.

 

Dle aktuálních informací přispívají na paruku zdravotní pojišťovny uvedené v přehledu níže. U každé zjistíte, jakou částku klientkám jejich pojišťovna vrátí, případně jaké jsou podmínky čerpání tohoto příspěvku.

VZP - Všeobecná zdravotní pojišťovna - 111
OZP - Oborová zdravotní pojišťovna - 207
RBP - Revírní bratrská pokladna - 213 Podmínky proplácení a náležitosti dokladů
ZPŠ - Zaměstnanecká pojišťovna Škoda - 209 + Podmínky proplácení a náležitosti dokladů
ČPZP - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - 205

 

Pojišťovny VOZP a ZP MV v tuto chvíli čerpání příspěvku na paruku neumožňují.

Záznamy nebyly nalezeny...